Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni

Go down 
+2
Milorad
anemona
6 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorPoruka
conja
Super korisnik
Super korisnik
conja


Male
Registracija : 2009-09-26
Godine : 50
Komentari : 266
Mjesto : Paracin

Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptySun Oct 11, 2009 2:03 am

bice mi drago oko taj neko bude ponosan na mene..........ja cu zbog toga biti zadovoljan.............jbg ne mogu drugacije............ Laughing
Na vrh Go down
http://www.najforum.co.nr
Gost
Gost




Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptySun Oct 11, 2009 12:35 pm

dobar dan dobri ljudi,ponosan na sebe sam jer sam u životu stekao neke vredne ljude za prijatelje,za drage ljude,ljude koji ne traže ništa,ništa ne pitaju...a daju.Da ih ne pominjem jer će barem dvoje od njih ovo pročittati garant :yips: ko zna možda se malkice i uobraze hehehe :hpy: :hrrayf:
Na vrh Go down
zvoncica
Obecani/a
Obecani/a
zvoncica


Female
Registracija : 2009-10-09
Godine : 50
Komentari : 144
Mjesto : srbija
Mood : zaljubljena :))))

Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptySun Oct 11, 2009 3:44 pm

ja se bas nesto i ne mogu pohvaliti u zadnje vreme na sebe Sad
Na vrh Go down
http://vilabezkrila.blog.rs
Gost
Gost




Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptyThu Oct 22, 2009 12:01 am

Ponosan san na sebe,baš ponosan što sam dao ostavku IO Sindikata u mojoj maloj firmici :yesno: :tava_u_glavu:

:thnk: :thnk: :thnk: :hpy: :thnk: :thnk: :thnk:
Na vrh Go down
conja
Super korisnik
Super korisnik
conja


Male
Registracija : 2009-09-26
Godine : 50
Komentari : 266
Mjesto : Paracin

Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptyThu Oct 22, 2009 12:23 am

bakasenovic (citat):
Ponosan san na sebe,baš ponosan što sam dao ostavku IO Sindikata u mojoj maloj firmici :yesno: :tava_u_glavu:

:thnk: :thnk: :thnk: :hpy: :thnk: :thnk: :thnk:

i ja sam ponosan na tebe zbog toga.......
Na vrh Go down
http://www.najforum.co.nr
Gost
Gost




Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptyThu Oct 22, 2009 12:44 am

hehehehe znaš burazeru niko mi još nije rekao "nisi trebao" i zbog toga mi drago :bravo16:
Na vrh Go down
Gost
Gost




Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptyFri Oct 23, 2009 10:56 am

A da umalo da zaboravim,ponosan na sebe sam jer imam dva mala čoveka za dobre drugove,Todora koji izgleda nije badava skakutao i trčkarao po kući na užas svojih roditelja hehehe i odmah,naravno dobro pripremljen,osvojio treće meste na svojoj prvoj trci u svom životu.I na Denija koji je onako šale radi počeo da ređa petice u školi pod izgovorom da mu učiteljica postavlja lake zadatke. :hpy: :yips: :hpy: :reye:
pa vi sada vidite jeli to za hvalu
Na vrh Go down
Mihajlo
Legenda foruma
Legenda foruma
Mihajlo


Male
Registracija : 2009-09-19
Godine : 34
Komentari : 1433
Mjesto : Banja Luka
Mood : Olympic Lyon!!!

Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptyFri Oct 23, 2009 11:00 am

Ista prica kao i moj otac Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
http://fudbaltrening.forumotion.net/forum.htm
zvoncica
Obecani/a
Obecani/a
zvoncica


Female
Registracija : 2009-10-09
Godine : 50
Komentari : 144
Mjesto : srbija
Mood : zaljubljena :))))

Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptyFri Oct 23, 2009 3:42 pm

bakasenovic (citat):
A da umalo da zaboravim,ponosan na sebe sam jer imam dva mala čoveka za dobre drugove,Todora koji izgleda nije badava skakutao i trčkarao po kući na užas svojih roditelja hehehe i odmah,naravno dobro pripremljen,osvojio treće meste na svojoj prvoj trci u svom životu.I na Denija koji je onako šale radi počeo da ređa petice u školi pod izgovorom da mu učiteljica postavlja lake zadatke. :hpy: :yips: :hpy: :reye:
pa vi sada vidite jeli to za hvalu
Umes ti sa decom...
Na vrh Go down
http://vilabezkrila.blog.rs
conja
Super korisnik
Super korisnik
conja


Male
Registracija : 2009-09-26
Godine : 50
Komentari : 266
Mjesto : Paracin

Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptyFri Oct 23, 2009 3:55 pm

:hpy: :hpy: :hpy:
Na vrh Go down
http://www.najforum.co.nr
Gost
Gost




Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptyFri Oct 23, 2009 11:30 pm

conja (citat):
:hpy: :hpy: :hpy:
a šta ti skakućeš tu hehehehe na koga li je Todor ovako brz :avion-13: hehehe
Na vrh Go down
zvoncica
Obecani/a
Obecani/a
zvoncica


Female
Registracija : 2009-10-09
Godine : 50
Komentari : 144
Mjesto : srbija
Mood : zaljubljena :))))

Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptySun Oct 25, 2009 7:51 pm

ponosna sam..jer pronadjoh deo sebe koji izgubih u oluji sto se zivot zove...sada znam kojim putem trebam da idem..i da se nikada ne kajem zbog toga..ponekad iz nas izadju reci koje povrede nas same i druge,ali recu su nista drugo do materijalizacija nasih misli..osluskivati dusu je preporucljivo ali katkad je treba pustiti da jeca da vice da psuje i vredja bez obzira koliko to bolelo i na kraju krajeva kostalo..jer odjek koji ostaje za recima moze da nam pomogne da jasno sagledamo stvari koje su do juce u magli naslucivanja i sumnji bile obavijene,i tada nam Sunce grane i ogreje dusu jer shvatimo da idemo pravim putem,putem koji je po volji Njegovoj..mozda ne mozemo da ostvarimo sebe na svim poljima ali treba znati izabrati a ne kajati se posle ma kakav izbor bio,a ako smo u miru sa samim sobom tada je izbor pravi. Posle oluje kisa i suza,posle grmljavine besa i munja uvreda koje sasuh na jednu dusu odjeknulo je kao prasak u mojoj glavi...i sada znam..molim za oprostaj sve one koje sam uvredila zadnjih meseci..na to nisam ponosna, ali jesam ponosna sto znam da putem kojim idem je onaj pravi,ako neko zeli da mi se na tom putu pridruzi radost ce to moja biti velika,ako pak nece gubitak nije moj. Neka vam ovo vece bude mirno i tiho kao sto je moja dusa konacno spokojna.
Na vrh Go down
http://vilabezkrila.blog.rs
zvoncica
Obecani/a
Obecani/a
zvoncica


Female
Registracija : 2009-10-09
Godine : 50
Komentari : 144
Mjesto : srbija
Mood : zaljubljena :))))

Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptySun Dec 27, 2009 11:45 am

ponosna sam sto sam jos uvek normalna..koliko toliko..
Na vrh Go down
http://vilabezkrila.blog.rs
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptySun Dec 27, 2009 11:47 am

zvoncica (citat):
ponosna sam sto sam jos uvek normalna..koliko toliko..

:bravo16: tako je zvoncice Smile u ova luda vremena prava je umjetnost ostati normalan,....
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Gost
Gost




Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptySun Dec 27, 2009 8:29 pm

zvoncica (citat):
ponosna sam..jer pronadjoh deo sebe koji izgubih u oluji sto se zivot zove...sada znam kojim putem trebam da idem..i da se nikada ne kajem zbog toga..ponekad iz nas izadju reci koje povrede nas same i druge,ali recu su nista drugo do materijalizacija nasih misli..osluskivati dusu je preporucljivo ali katkad je treba pustiti da jeca da vice da psuje i vredja bez obzira koliko to bolelo i na kraju krajeva kostalo..jer odjek koji ostaje za recima moze da nam pomogne da jasno sagledamo stvari koje su do juce u magli naslucivanja i sumnji bile obavijene,i tada nam Sunce grane i ogreje dusu jer shvatimo da idemo pravim putem,putem koji je po volji Njegovoj..mozda ne mozemo da ostvarimo sebe na svim poljima ali treba znati izabrati a ne kajati se posle ma kakav izbor bio,a ako smo u miru sa samim sobom tada je izbor pravi. Posle oluje kisa i suza,posle grmljavine besa i munja uvreda koje sasuh na jednu dusu odjeknulo je kao prasak u mojoj glavi...i sada znam..molim za oprostaj sve one koje sam uvredila zadnjih meseci..na to nisam ponosna, ali jesam ponosna sto znam da putem kojim idem je onaj pravi,ako neko zeli da mi se na tom putu pridruzi radost ce to moja biti velika,ako pak nece gubitak nije moj. Neka vam ovo vece bude mirno i tiho kao sto je moja dusa konacno spokojna.

"ali katkad je treba pustiti da jeca da vice da psuje i vredja bez obzira koliko to bolelo" teško tebi Zvončice ako misliš da je to isparavan put Crying or Very sad
Na vrh Go down
zvoncica
Obecani/a
Obecani/a
zvoncica


Female
Registracija : 2009-10-09
Godine : 50
Komentari : 144
Mjesto : srbija
Mood : zaljubljena :))))

Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptyMon Dec 28, 2009 9:34 am

bakasenovicu...taj put je oproban..vise puta..i putevima koje poznajem njima idem..onim nepoznatim mracnim stazama necu ni da prigvirim vise..krenuh jednom nepoznatom stazom i izgubih puno toga..sad se vracam starim oprobanim stazama i nacinima..Vise cenim ljude koji se izvicu na mene i kazu ono sto misle ,bar znam na cemu sam ,neg one koji cute i smeskaju ti se i nikad nisi siguran sta ti misle..od takvih sam se uvek sklanjala..i sklanjacu se i ubuduce..to je licimerje i takvi mi ljudi ne trebaju..ako sam nesto pogresno uradila ,rekla, volim da mi se na to ukaze..odmah..ne kroz godinu dve dana..ako mi neko kaze nesto sto mi se ne dopada kazem mu to odmah i u lice..ako moze kulturno o.k. ako ne moze mogu ja da budem i nekulturna..ta zivim u Sorabiji gde su psovke kao dobar dan..necu da precutim..ako mi nesto nije jasno ja pitam..i ocekujem bar minimum kulture da mi se na pitanje odgovori ma kakvo ono da je i ma kakav odgovor da je..jaka sam ja mogu da podnesem istinu ma kakva da je....Sad ako je neko toliko uobrazen i naduven da istinu ne moze da podnese..a ima i takvih.. sta cu mu ja..to je njegov ili njen problem..Znam..jako malo ljudi ostaje pored mene zahvaljujuci tom mom stavu..ali bolje par pravih prijatelja neg gomila nazovi prijatelja koje kad vidis zeludac ti se obrne...
Kad vicem i jecam..slusam ja sebe i u tim izletima moje duse pronalazim odgovore..
Ono sto je za tebe strasno,za mene je sasvim o.k. i obratno..ta ljudi smo..razliciti smo..
Ne osudjuj me zbog mojih stavova ,jer ni ja tebe ne osudjujem zbog tvojih..pozdrav i srecna ti Nova godina..
Na vrh Go down
http://vilabezkrila.blog.rs
Shonne
Super korisnik
Super korisnik
Shonne


Male
Registracija : 2010-01-19
Godine : 43
Komentari : 514
Mjesto : Batajnica
Mood : Exelent

Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptyMon Jan 25, 2010 1:07 pm

Ponosan sam jer sam Ispunio Dragoj osobi Zelju... koju je Zazelela... A to je to.... :bounce:
Na vrh Go down
http://www.gs-design.tk
Gost
Gost




Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptyMon Jan 25, 2010 3:40 pm

Shonne (citat):
Ponosan sam jer sam Ispunio Dragoj osobi Zelju... koju je Zazelela... A to je to.... :bounce:

Malo li je :bounce: svaka čast
Na vrh Go down
Shonne
Super korisnik
Super korisnik
Shonne


Male
Registracija : 2010-01-19
Godine : 43
Komentari : 514
Mjesto : Batajnica
Mood : Exelent

Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptyMon Jan 25, 2010 3:48 pm

Hvala i nema na cemu... zelje su jedno a snovi drugo zar ne?? // :joker:
Na vrh Go down
http://www.gs-design.tk
Gost
Gost




Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptyMon Jan 25, 2010 4:08 pm

Shonne (citat):
Hvala i nema na cemu... zelje su jedno a snovi drugo zar ne?? // :joker:

hehehe iz snova želje dolaze...valjda tako pametni zbore Very Happy
Na vrh Go down
Shonne
Super korisnik
Super korisnik
Shonne


Male
Registracija : 2010-01-19
Godine : 43
Komentari : 514
Mjesto : Batajnica
Mood : Exelent

Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptyMon Jan 25, 2010 4:13 pm

bakasenovic (citat):
Shonne (citat):
Hvala i nema na cemu... zelje su jedno a snovi drugo zar ne?? // :joker:

hehehe iz snova želje dolaze...valjda tako pametni zbore Very Happy

Naravno bra,.... Podrzavam.... affraid lol!
Na vrh Go down
http://www.gs-design.tk
Mihajlo
Legenda foruma
Legenda foruma
Mihajlo


Male
Registracija : 2009-09-19
Godine : 34
Komentari : 1433
Mjesto : Banja Luka
Mood : Olympic Lyon!!!

Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptyMon Jan 25, 2010 9:34 pm

Pocastio koga sam stigao i na to sam ponosan Very Happy
Na vrh Go down
http://fudbaltrening.forumotion.net/forum.htm
Gost
Gost




Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptyMon Jan 25, 2010 9:37 pm

Mihajlo (citat):
Pocastio koga sam stigao i na to sam ponosan Very Happy

dobra stvar,prijatelja nikad dosta u kafani,još ako su boemski raspoloženi eeeee
Na vrh Go down
Shonne
Super korisnik
Super korisnik
Shonne


Male
Registracija : 2010-01-19
Godine : 43
Komentari : 514
Mjesto : Batajnica
Mood : Exelent

Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptyMon Jan 25, 2010 10:53 pm

bakasenovic (citat):
Mihajlo (citat):
Pocastio koga sam stigao i na to sam ponosan Very Happy

dobra stvar,prijatelja nikad dosta u kafani,još ako su boemski raspoloženi eeeee

Bas to bra... :bounce:
Na vrh Go down
http://www.gs-design.tk
zvoncica
Obecani/a
Obecani/a
zvoncica


Female
Registracija : 2009-10-09
Godine : 50
Komentari : 144
Mjesto : srbija
Mood : zaljubljena :))))

Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 EmptyTue Jan 26, 2010 10:56 am

nije poslednje sta sam uradila..pre bi rekla prvo sta sam pametno uradila u zivotu a zbog cega se sad osecam tako ponosno ,je rodjenje mog prvog sina koji puni 18 godinica u subotu ...ljubi ga majka.. :hpy: :yips: :hrray: :hrrayf: :roda: :reye: :cupko:
Na vrh Go down
http://vilabezkrila.blog.rs
Sponsored content





Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni   Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni
Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» sta ste uradili a da niste bas ponosni zbog toga?
» Da li ste danas uradili nesto za SEBE?
» Ljubavne žrtve: Čega se muškarci odriču zbog žene?
» Šta bez čega ne može????
» 40 godina od poslednje zajedničke fotografije „Bitlsa"

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: DRUŠTVO :: KAFANA >UZDRAVLJE-
Idi na: