Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 sta ste uradili a da niste bas ponosni zbog toga?

Go down 
3 posters
AutorPoruka
zvoncica
Obecani/a
Obecani/a
zvoncica


Female
Registracija : 2009-10-09
Godine : 50
Komentari : 144
Mjesto : srbija
Mood : zaljubljena :))))

sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Empty
KomentarNaslov komentara: sta ste uradili a da niste bas ponosni zbog toga?   sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? EmptyFri Oct 23, 2009 3:57 pm

"na sta ste ponosni ?" lako je reci ponosim se ovim ili onim...kad se uradi i kaze nesto lose ,kad uvredite nekoga ili jednostavno uradite nesto sto se kosi sa vasim principima to je mnogo teze priznati nego kad se uradi nesto dobro...
Posto sam ja otvorila ovu temu ja cu prva reci sta sam uradila zbog cega u opste nisam ponosna..Izvredjah prijatelja, dragu mi dusu posuh debelim slojem uvreda besa i tuge..nikada me nije uvredio, ni ruznu rec mi nije rekao.Uvek mi je samo pomagao,bodrio me tesio,slusao..sada kada je njemu naislo tesko vreme ja umesto da ga podrzim i hrabrim ili samo da ga pustim i cutim..ja sam ga udarila uvredama ko cekic kad u ekser udari..i sada vise ne prica sa mnom..eto..u zemlju da propadnem od stida i tuge
Na vrh Go down
http://vilabezkrila.blog.rs
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta ste uradili a da niste bas ponosni zbog toga?   sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? EmptyFri Oct 23, 2009 4:19 pm

Zvoncice u kom si znaku rodjena?obicno to rade Skorpije,rakovi i jarcevi sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Icon_cry
Na vrh Go down
zvoncica
Obecani/a
Obecani/a
zvoncica


Female
Registracija : 2009-10-09
Godine : 50
Komentari : 144
Mjesto : srbija
Mood : zaljubljena :))))

sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta ste uradili a da niste bas ponosni zbog toga?   sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? EmptyFri Oct 23, 2009 4:48 pm

anemona (citat):
Zvoncice u kom si znaku rodjena?obicno to rade Skorpije,rakovi i jarcevi sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Icon_cry
ja sam riba sa asc. u vagi i mesecom u devici..marsom u blizancima venerom u vodoliji merkurom i jupiterom u vodoliji..saturnom u blizancima..pluton mi je na asc. u konjukciji sa venerom prijatelja ciju dusu ispljuva...moj saturn je kvadratu sa njegovim mesecom..moj mars je u kvadratu sa njegovim suncem...sve sam to znala i nisam mogla da se zaustavim..
Na vrh Go down
http://vilabezkrila.blog.rs
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta ste uradili a da niste bas ponosni zbog toga?   sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? EmptyFri Oct 23, 2009 5:02 pm

zvoncica (citat):
anemona (citat):
Zvoncice u kom si znaku rodjena?obicno to rade Skorpije,rakovi i jarcevi sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Icon_cry
ja sam riba sa asc. u vagi i mesecom u devici..marsom u blizancima venerom u vodoliji merkurom i jupiterom u vodoliji..saturnom u blizancima..pluton mi je na asc. u konjukciji sa venerom prijatelja ciju dusu ispljuva...moj saturn je kvadratu sa njegovim mesecom..moj mars je u kvadratu sa njegovim suncem...sve sam to znala i nisam mogla da se zaustavim..

Ljudski je pogresiti-svima se to moze dogoditi ali je jos ljudskije ,sagledati i priznati sebi da si pogresila.Pa kad je vec tako ,ljudski je i da se toj osobi izvines.Shvatice te ona,veruj.... sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Icon_biggrin sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Icon_biggrin sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Icon_biggrin
Na vrh Go down
Mihajlo
Legenda foruma
Legenda foruma
Mihajlo


Male
Registracija : 2009-09-19
Godine : 34
Komentari : 1433
Mjesto : Banja Luka
Mood : Olympic Lyon!!!

sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta ste uradili a da niste bas ponosni zbog toga?   sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? EmptyFri Oct 23, 2009 5:06 pm

Ne smijem ni reci sta sam uradio a da nisam smio Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
http://fudbaltrening.forumotion.net/forum.htm
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta ste uradili a da niste bas ponosni zbog toga?   sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? EmptyFri Oct 23, 2009 5:07 pm

Mihajlo (citat):
Ne smijem ni reci sta sam uradio a da nisam smio sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Icon_biggrin sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Icon_biggrin

Zasto???Pa nije valjda toliko strasno????
Na vrh Go down
zvoncica
Obecani/a
Obecani/a
zvoncica


Female
Registracija : 2009-10-09
Godine : 50
Komentari : 144
Mjesto : srbija
Mood : zaljubljena :))))

sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta ste uradili a da niste bas ponosni zbog toga?   sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? EmptyFri Oct 23, 2009 5:08 pm

jesam...milion puta..juce mu poslah sliku cveca koje znam da voli...u znak izvinjenja...nagrdi me strasno..mazva me licimerom...saljem mu cvece a vamo mu po dusi prosipam uvrede i teske reci...zamolio me da nestanem..i ja ne uspeh da savladam sebe...postah pateticna..
Na vrh Go down
http://vilabezkrila.blog.rs
zvoncica
Obecani/a
Obecani/a
zvoncica


Female
Registracija : 2009-10-09
Godine : 50
Komentari : 144
Mjesto : srbija
Mood : zaljubljena :))))

sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta ste uradili a da niste bas ponosni zbog toga?   sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? EmptyFri Oct 23, 2009 5:08 pm

Mihajlo (citat):
Ne smijem ni reci sta sam uradio a da nisam smio Very Happy Very Happy
u tome je poenta da kazes pa kud puklo da puklo
Na vrh Go down
http://vilabezkrila.blog.rs
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta ste uradili a da niste bas ponosni zbog toga?   sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? EmptyFri Oct 23, 2009 5:15 pm

zvoncica (citat):
jesam...milion puta..juce mu poslah sliku cveca koje znam da voli...u znak izvinjenja...nagrdi me strasno..mazva me licimerom...saljem mu cvece a vamo mu po dusi prosipam uvrede i teske reci...zamolio me da nestanem..i ja ne uspeh da savladam sebe...postah pateticna..

Shvatam te ali ako ista moze biti pozitivno u svemu sto se dogodilo je pouka.Moras shvatiti da se prijatelji cuvaju i neguju kao biljke.Prijatelj ako ti je prijatelj mora to biti i kad je na vrhu i kad je u blatu.Samo kad je na vrhu lako je biti prijatelj-e kad je u blatu-tu je prijatelj -prijatelj i veruj da se to pamti....
Na vrh Go down
zvoncica
Obecani/a
Obecani/a
zvoncica


Female
Registracija : 2009-10-09
Godine : 50
Komentari : 144
Mjesto : srbija
Mood : zaljubljena :))))

sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta ste uradili a da niste bas ponosni zbog toga?   sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? EmptyFri Oct 23, 2009 5:18 pm

znam...zato mi i muka...zato sto spoznah jedan ne bas lep deo sebe,a to je da nisam nikakav prijatelj..da sam losa osoba...a on mi se divio nekada..strasno...
Na vrh Go down
http://vilabezkrila.blog.rs
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta ste uradili a da niste bas ponosni zbog toga?   sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? EmptyFri Oct 23, 2009 5:27 pm

Nsi losa osoba vec brzopleta a to nije isto.Glavu gore,,mozda ce se i on smiriti i shvatiti da je to samo bilo brzopleto-na kraju pravi prijatelji i prastaju.... sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Icon_biggrin
Na vrh Go down
zvoncica
Obecani/a
Obecani/a
zvoncica


Female
Registracija : 2009-10-09
Godine : 50
Komentari : 144
Mjesto : srbija
Mood : zaljubljena :))))

sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta ste uradili a da niste bas ponosni zbog toga?   sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? EmptyFri Oct 23, 2009 5:29 pm

iz tvojih usta u Bozije usi..
Na vrh Go down
http://vilabezkrila.blog.rs
Mihajlo
Legenda foruma
Legenda foruma
Mihajlo


Male
Registracija : 2009-09-19
Godine : 34
Komentari : 1433
Mjesto : Banja Luka
Mood : Olympic Lyon!!!

sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta ste uradili a da niste bas ponosni zbog toga?   sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? EmptyFri Oct 23, 2009 5:36 pm

zvoncica (citat):
Mihajlo (citat):
Ne smijem ni reci sta sam uradio a da nisam smio Very Happy Very Happy
u tome je poenta da kazes pa kud puklo da puklo

Ma kakvi!!
Na vrh Go down
http://fudbaltrening.forumotion.net/forum.htm
zvoncica
Obecani/a
Obecani/a
zvoncica


Female
Registracija : 2009-10-09
Godine : 50
Komentari : 144
Mjesto : srbija
Mood : zaljubljena :))))

sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta ste uradili a da niste bas ponosni zbog toga?   sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? EmptyFri Oct 23, 2009 5:40 pm

Mihajlo (citat):
zvoncica (citat):
Mihajlo (citat):
Ne smijem ni reci sta sam uradio a da nisam smio Very Happy Very Happy
u tome je poenta da kazes pa kud puklo da puklo

Ma kakvi!!
eto...kazem ja lepo...lakse je hvaliti se nego priznati sopstvene greske.
Na vrh Go down
http://vilabezkrila.blog.rs
Sponsored content





sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sta ste uradili a da niste bas ponosni zbog toga?   sta ste uradili  a da niste bas ponosni zbog toga? Empty

Na vrh Go down
 
sta ste uradili a da niste bas ponosni zbog toga?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Šta ste poslednje uradili zbog čega ste na sebe ponosni
» Da li ste danas uradili nesto za SEBE?
» NISTE ZNALI-SAZNAJTE...
» Da li ste se nekada zaljubili a da se niste ni videli?????
» Tajne ljudskog tijela: Sve što niste znali o krvnim grupama

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: DRUŠTVO :: KAFANA >UZDRAVLJE-
Idi na: