Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 U njegovim/njenim ochima>>>>>>>>

Go down 
+2
Jolie
Milorad
6 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: U njegovim/njenim ochima>>>>>>>>   U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> EmptyWed Aug 19, 2009 11:49 pm

Kazu da su oci ogledalo duse! Sta vi vidite u ocima voljene osobe?
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U njegovim/njenim ochima>>>>>>>>   U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> EmptySun Aug 23, 2009 5:37 pm

Izgleda, niko ništa ne vidi affraid
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Gost
Gost




U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U njegovim/njenim ochima>>>>>>>>   U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> EmptySun Aug 23, 2009 10:35 pm

miki............izgleda..........ljudi se wishe ne gledaju u ochi...........
Na vrh Go down
Jolie
Šaljivi Moderator
Jolie


Female
Registracija : 2008-12-13
Godine : 31
Komentari : 1327
Mjesto : Sabac
Mood : Danas se osecam bolje, danas mi sunce sja.. =)

U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U njegovim/njenim ochima>>>>>>>>   U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> EmptySun Aug 23, 2009 10:38 pm

ne vidim ljubav, i to mnogo boli... vidim naviku i nepoverenje...
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U njegovim/njenim ochima>>>>>>>>   U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> EmptySun Aug 23, 2009 11:14 pm

Jolie (citat):
ne vidim ljubav, i to mnogo boli... vidim naviku i nepoverenje...

hahaha, mislis na radnu naviku Very Happy Razz (salim se)
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U njegovim/njenim ochima>>>>>>>>   U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> EmptyMon Aug 24, 2009 3:52 pm

Uvek onaj divan sjaj,cak i kada su pospane od umora,vidim ono sto sam i prvi put ugledala u njima,toplinu,ljubav i razumevanje.Vrlo cesto nam je dovoljno i da samo ocima razgovaramo,valjda su to ipak tolike godine ,zajedno.


anemona: komentar modifikovan dana: Wed Nov 11, 2009 8:42 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U njegovim/njenim ochima>>>>>>>>   U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> EmptyTue Aug 25, 2009 1:55 am

anemona (citat):
Uvek onaj divan sjaj,cak i kada su pospane od umora,vidim ono sto sam i prvi put ugledala u njima,toplinu,ljubav i razumevanje.Vrlo cesto nam je dovoljno i da samo ocima razgovaramo,valjda su to ipak tolike godine ,zajedno.

da na srecu ima i takvih slučajeva kao kod tebe anemona, ali sve ih je manje,
sada su u "modi" neki pogledi druge vrste,..
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Gost
Gost




U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U njegovim/njenim ochima>>>>>>>>   U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> EmptyTue Aug 25, 2009 2:04 am

anemona...........weruj mi mnogi ti zawide..........nastawi tako......swaka chast
Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U njegovim/njenim ochima>>>>>>>>   U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> EmptyTue Aug 25, 2009 10:40 am

Naisha,hvala duso.

Moram ti odati jednu tajnu,uvek u sebi sacuvaj dete jer dete voli cisto i iskreno,bez ogranicenja i bez racuna.Samo voli.Zamisli da ja svoju ljubav zovem milice moja a moj muz mene zove malisa moj.I veruj srecna sam kada i moja deca kazu da bi u zivotu zeleli da imaju takvu ljubav,a oboje imamo po 53 godine i 32 godine braka.
Ne treba da mi zavide ,svi mogu imati isto ljubav ovakvu,samo je treba negovati ,cuvati.


anemona: komentar modifikovan dana: Wed Nov 11, 2009 8:43 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
AKI
Administrator
Administrator
AKI


Male
Registracija : 2009-05-04
Godine : 37
Komentari : 1956
Mjesto : Tamo negde

U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U njegovim/njenim ochima>>>>>>>>   U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> EmptyTue Aug 25, 2009 9:20 pm

ni oci nisu vise kao sto su bile. sada samo u njima mozes videti: zavist ,ljubomoru, prezir.........nista nije kao pre ovo lose vreme je sve to pokvarilo nazalost. A opet nadju se i u kojima mozes pronaci nadu, veru u bolje sutra.
Na vrh Go down
Gost
Gost




U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U njegovim/njenim ochima>>>>>>>>   U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> EmptyTue Aug 25, 2009 11:21 pm

slazhem se sa tobom anemona.......diwim ti se.........ali nisu swe ljubawi takwe.... nazhalost.........wetjina je danas iz koristi..........pogledaj danashnje klince........ponekad se plashim da mi deca odrastu i da umesto braka kao shto je moj ili twoj dozhiwe razocharanje...........
Na vrh Go down
morki
WEBMASTER
WEBMASTER
morki


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 39
Komentari : 1006
Mjesto : Rijeka
Mood : depresija pred smrt!

U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U njegovim/njenim ochima>>>>>>>>   U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> EmptyTue Aug 25, 2009 11:22 pm

Ja sve vidim kad pogledam u oci djevojke i kazem samo "Zene..." Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U njegovim/njenim ochima>>>>>>>>   U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> EmptyTue Aug 25, 2009 11:30 pm

Morki (citat):
Ja sve vidim kad pogledam u oci djevojke i kazem samo "Zene..." Very Happy
dodjite na mene xexexe
Na vrh Go down
morki
WEBMASTER
WEBMASTER
morki


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 39
Komentari : 1006
Mjesto : Rijeka
Mood : depresija pred smrt!

U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U njegovim/njenim ochima>>>>>>>>   U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> EmptyWed Aug 26, 2009 10:18 am

Naisha (citat):
dodjite na mene xexexe
Razz Hehe ma nasalio sam se malo,ali uglavnom moze se vidjet kroz ochi da netko pati barem to znam Smile .
Na vrh Go down
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U njegovim/njenim ochima>>>>>>>>   U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> EmptyWed Aug 26, 2009 12:59 pm

Naisha (citat):
slazhem se sa tobom anemona.......diwim ti se.........ali nisu swe ljubawi takwe.... nazhalost.........wetjina je danas iz koristi..........pogledaj danashnje klince........ponekad se plashim da mi deca odrastu i da umesto braka kao shto je moj ili twoj dozhiwe razocharanje...........

U pravu si i zaista nista nije kao pre,ovo su neka grozna vremena i vrlo cesto sebe uhvatim u razmisljanju kako nisam u toku sa ovim vremenom.Nekako se ne snalazim i tesko mogu da razumem i prihvatim,ili je bolje receno,nemogu da prihvatim sadasnjost i nacin zivljenja.Nekako idem u svom fazonu pa dokle stignem.
Na vrh Go down
dacaPD
Super korisnik
Super korisnik
dacaPD


Female
Registracija : 2009-06-25
Godine : 44
Komentari : 498
Mjesto : Prijedor

U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U njegovim/njenim ochima>>>>>>>>   U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> EmptyWed Aug 26, 2009 2:48 pm

Ja imam nepogresivi osjecaj za osobe, mozda zato sto sam u podznaku skorpija pa imamo tu moc zapazanja i procjene ljudi.
Tako da ja iz ociju ali i kompletne licnosti mogu zakljuciti mnogo i inace ne grijesim....
Na vrh Go down
Sponsored content





U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U njegovim/njenim ochima>>>>>>>>   U njegovim/njenim ochima>>>>>>>> Empty

Na vrh Go down
 
U njegovim/njenim ochima>>>>>>>>
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: PORODIČNO-BRAČNI-LJUBAVNI KUTAK :: MUŠKO-ŽENSKI ODNOSI-
Idi na: