Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Muškarac u 77-oj godini postao - žena!

Go down 
AutorPoruka
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Muškarac u 77-oj godini postao - žena! Empty
KomentarNaslov komentara: Muškarac u 77-oj godini postao - žena!   Muškarac u 77-oj godini postao - žena! EmptySat Jul 25, 2009 12:31 pm

Renee Ramsey, 77-godišnja žena iz Philadelphiae, trenutno se oporavlja od operacije o kojoj je sanjala decenijama. Nekad čvrst muškarac i profesionalni vojnik "Zelenih beretki", odazivajući se na ime Richard, decenijama je tajno oblačio žensku odjeću.

Muškarac u 77-oj godini postao - žena! Reneeramsey806041987

"Od svoje 13. godine znala sam da se osjećam čudno. Iako sam se voljela oblačiti u žensku odjeću, o tome sam šutjela jer nisam željela biti izopćena", kazala je "preporođena" i vremešna Renee.

U vojsci je provela više od 20 godina, a ženila se dvaput. Rekla je da se "Richard u jednom trenutku počeo oblačiti kao žena, ali uvijek se vraćao muškoj odjeći kako bi ispunio svoje vojničke dužnosti".

"Mnogo je slučajeva gdje muškarci ženske ličnosti odabiru "muška" zanimanja, kao što su policajac, vozač, građevinar, vojnik, kako bi kompenzirali tu nježniju ličnost", kazao je dr. Sherman Leis, iz filadelfijske Klinike za transseksualne operacije. Iako su takve operacije hirurški kompleksne, godine nisu bitan faktor dok god su pacijenti zdravstveno zadovoljavajućeg stanja.

"Renee je bila u izvrsnom zdravstvenom stanju jer je fizički bila aktivna čitav život. Operaciju je podnijela odlično", rekao je dr. Leis.

Renee je rekla da je čekala dok ne umre njena supruga nakon čega se odlučila na operaciju. Sada se, veli, osjeća normalnom.

"Sretna sam, koliko god bilo koja žena može biti", zadovoljno je izjavila Renee. Inače, takve operacije mogu koštati i do 20,000 dolara, ali Renee je, kako kaže, za tu operaciju štedjela gotovo čitav svoj život. Iako se takve operacije ne prate statistički, dr. Leis kaže da kod njega broj pacijenata raste.

Izvor:(24sata.info)
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Muškarac u 77-oj godini postao - žena! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Muškarac u 77-oj godini postao - žena!   Muškarac u 77-oj godini postao - žena! EmptySat Jul 25, 2009 12:33 pm

Muškarac u 77-oj godini postao - žena! Zabrin10 mislim da moraš biti dobro poremećen da bi ovo uradio,....
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
 
Muškarac u 77-oj godini postao - žena!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Najbolji filmovi u 2009.godini
» Zena i ljubav i ...sex...
» Ulični sprint: Trčao za autobusom i postao atletičar
» Muskarac sa detetom
» Zašto je bolje biti muškarac?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: PORODIČNO-BRAČNI-LJUBAVNI KUTAK :: MUŠKO-ŽENSKI ODNOSI-
Idi na: