Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog

Go down 
3 posters

Koju vrstu muzike slusate???
Rock
Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Vote_lcap80%Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Vote_rcap
 80% [ 8 ]
Pop
Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Vote_lcap0%Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Hip hop
Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Vote_lcap0%Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Stranu
Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Vote_lcap0%Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Folk
Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Vote_lcap20%Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Vote_rcap
 20% [ 2 ]
Starogradsku
Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Vote_lcap0%Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ozbiljnu
Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Vote_lcap0%Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 10
 

AutorPoruka
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Empty
KomentarNaslov komentara: Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog   Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog EmptyFri Jul 24, 2009 3:23 pm

Na gradskom stadionu u Skopju, 5. će oktobra, na velikom humanitarnom koncert biti će predstavljene dvije još neobjavljene pjesme tragično preminulog pjevača.

Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Tose_p10

Riječ je o pjesmama "Kruševo" i "Još uvijek sanjam da smo zajedno". Kako piše Press vijest je objelodanjena prilikom predaje trodimenzionalnog kardiovaskularnog eho-aparata bolnici u Kruševu, što je poklon Tošinih roditelja, Nikole i Domenike, koji nastavljaju humanitarnu misiju svog sina.

Aparat, vrijedan 25.000 eura, poklonili su kao dio akcije humanitarnog fonda "Toše Proeski", koji su osnovali nakon njegove pogibije. Ova fondacija namjerava pokloniti medicinske aparate i dječjoj klinici u Skoplju.
Izvor:(24sata.info)


Milorad: komentar modifikovan dana: Thu Jul 30, 2009 1:36 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Jolie
Šaljivi Moderator
Jolie


Female
Registracija : 2008-12-13
Godine : 31
Komentari : 1327
Mjesto : Sabac
Mood : Danas se osecam bolje, danas mi sunce sja.. =)

Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog   Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog EmptyFri Jul 24, 2009 8:27 pm

Sad Sad Sad
Na vrh Go down
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog   Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog EmptyFri Jul 24, 2009 9:09 pm

Mislim da Tošu niko i nikad neće zaboraviti, prava legenda,...
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Jolie
Šaljivi Moderator
Jolie


Female
Registracija : 2008-12-13
Godine : 31
Komentari : 1327
Mjesto : Sabac
Mood : Danas se osecam bolje, danas mi sunce sja.. =)

Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog   Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog EmptySat Jul 25, 2009 12:53 am

ja znam da ga nikad necu zaboraviti... i vecno cu plakati kad cujem pesmu Tajno moja... najlepsa pesma ikada... Sad Sad Sad
Na vrh Go down
Mihajlo
Legenda foruma
Legenda foruma
Mihajlo


Male
Registracija : 2009-09-19
Godine : 34
Komentari : 1433
Mjesto : Banja Luka
Mood : Olympic Lyon!!!

Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog   Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog EmptyTue Sep 22, 2009 5:40 pm

Jeste najlepsa je Tajno moja a odmah posle nje Boze brani je od zla
Na vrh Go down
http://fudbaltrening.forumotion.net/forum.htm
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog   Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog EmptyTue Sep 22, 2009 6:13 pm

Denza (citat):
Jeste najlepsa je Tajno moja a odmah posle nje Boze brani je od zla

Ma mnogo dobrih hitova on ima, da bi se samo tako tako jednostavno nabrojali, morali bi redom nabrajati Very Happy
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
Jolie
Šaljivi Moderator
Jolie


Female
Registracija : 2008-12-13
Godine : 31
Komentari : 1327
Mjesto : Sabac
Mood : Danas se osecam bolje, danas mi sunce sja.. =)

Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog   Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog EmptyWed Oct 07, 2009 8:04 pm

Slazem se sa tobom u potpunosti... Igra bez granica je pesma uz koju svaki put zaplacem... Sad
Na vrh Go down
Sponsored content





Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog   Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog Empty

Na vrh Go down
 
Posthumni hitovi: Dvije nove pjesme Toše Proeskog
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Poznate pjesme u obradama kakve se rijetko cuju
» Tekstovi pesama...
» Najviši vrh Alpa: Mont Blanc u dvije godine niži za 45 centimetara i 26 metara bliže Italiji
» Tose Proeski
» Tose Proeski

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: UMJETNOST I KULTURA :: MUZIKA-
Idi na: