Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Draga, vidi li mi se trbuh u kupaćima?

Go down 

Jeste li vi (muškarčine) opterećeni svojim izgledom
Da,pomalo
Draga, vidi li mi se trbuh u kupaćima? Vote_lcap0%Draga, vidi li mi se trbuh u kupaćima? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne, nikako
Draga, vidi li mi se trbuh u kupaćima? Vote_lcap0%Draga, vidi li mi se trbuh u kupaćima? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne obraćam pažnju na izgled
Draga, vidi li mi se trbuh u kupaćima? Vote_lcap0%Draga, vidi li mi se trbuh u kupaćima? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 0
 

AutorPoruka
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Draga, vidi li mi se trbuh u kupaćima? Empty
KomentarNaslov komentara: Draga, vidi li mi se trbuh u kupaćima?   Draga, vidi li mi se trbuh u kupaćima? EmptySun Jul 19, 2009 1:45 pm

Da su žene opterećene svojim izgledom u kupaćem kostimu već je dobro poznata stvar. No, od svoje pojavnosti na plažama strahuju i muškarci. Tako je pokazalo ispitivanje prema kojem se muškarci najviše srame svoga trbuha

Draga, vidi li mi se trbuh u kupaćima? 60235024
Muškarci su najviše boje zbog izlaganja svojih trbuha u kupaćim gaćama, a potom zbog torza

Žene su poprilično opterećene svojim izgledom u kupaćim kostimima i zato pomno biraju modele u kojima će se pojaviti. No, strahuju i muškarci!
Skidanje u kupaće gaće i razotkrivanje tijela prema istraživanjima brine sve više i više muškaraca.
Više od polovice muškaraca zabrinuto je zbog svog izgleda na plaži, a svaki treći muškarac razmišlja o odgađanju odlaska na kupanje kako svoje tijelo ne bi morao izlagati pogledu javnosti.

Čak sedam muškaraca od deset ispitanih strepi zbog izlaganja tijela na plaži, gotovo polovicu muči veći trbuh, a četvrtina njih za kupanje odabiru bermude.

Više od 40 posto muškaraca odlazi na dijetu prije godišnjih odmora, a trećina muškaraca počinje sa skidanjem tek kada se približi moru. Najviše su zabrinuti zbog trbuha, potom zbog torza i leđa. Izvor(Zadovoljna.com)
Draga, vidi li mi se trbuh u kupaćima? 60235025
I muškarci se boje konkurencije na plažama, osobito one atletske građe
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
 
Draga, vidi li mi se trbuh u kupaćima?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Vidi ga domacin

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: PORODIČNO-BRAČNI-LJUBAVNI KUTAK :: MUŠKO-ŽENSKI ODNOSI :: MUŠKI KUTAK-
Idi na: