Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Zlo u nama???

Go down 
2 posters
AutorPoruka
anemona
Administrator
Administrator
anemona


Female
Registracija : 2009-08-11
Godine : 68
Komentari : 8565
Mjesto : Beograd
Mood : legende odlaze u legendu...

Zlo u nama??? Empty
KomentarNaslov komentara: Zlo u nama???   Zlo u nama??? EmptySat Feb 19, 2011 4:01 pm

Zlo u nama???


Do sada smo da kažem pričali dosta o lepim stvarima i osećajima,ali postoje i ona suprotna u nama,ljutnja, netrpeljivost, ponekad i mrznja.

Sta vam pada na pamet kada se tako osecate...da li bi bili u stanju da uradite nesto lose osobi koja je to izazvala...da li ta osecanja traju dugo ili kratko...kako se borite protiv losih i zlih misli...postoji li nesto posebno sto vas uvek iritira...sta mislite da li postoje ljudi koji su zli po svojoj prirodi i koliko nas prostora deli izmedju ljubavi i mrznje?
Na vrh Go down
AKI
Administrator
Administrator
AKI


Male
Registracija : 2009-05-04
Godine : 37
Komentari : 1956
Mjesto : Tamo negde

Zlo u nama??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zlo u nama???   Zlo u nama??? EmptyMon Apr 18, 2011 10:17 pm

Zlih i pakosnih ljudi ima na svakom koraku, nazalost i u svom okruzenju naletimo na njih.

Treba ostat pribran u odredjenoj situaciji..
Na vrh Go down
Gost
Gost




Zlo u nama??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zlo u nama???   Zlo u nama??? EmptyFri Jun 24, 2011 3:16 pm

Mhm...Postoji jedna stvar u koju ne dam da mi dirajuNe dam jer boli dusa,plache srce,a mozak ne zeli i ne moze da zaboravi ...Ako se ipak dogodi da neko...napravim haos!U tom trenutku mrzim ceo svet,a najvise sebe!Bljujem vatru na sve koji mi se nadju...Sta sam u stanju da uradim?Bolje da ni sama ne saznam...Poenta?Da,jesam zla kad je to u pitanju,jer zbog drugih sam poklekla,uradila neoprostivo!I sada pokusavaju da povrede jos vise,da gaze moju svetinju,a ja to ne dam!Izmedju ljubavi i mrznje deli nas samo jedna rec,jedan postupak,jedan pogled...
Sta me iritira?Moja slabost koja je tada presudila!Pogledam Ivana i shvatim...sve bih dala da greska nije napravljena...I onda ponovo proradi mrznja...
Na vrh Go down
Sponsored content





Zlo u nama??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zlo u nama???   Zlo u nama??? Empty

Na vrh Go down
 
Zlo u nama???
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» VAMPIRI SU MEDJU NAMA

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: INTERESOVANJA :: Filozofija-
Idi na: