Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Vjerujete li u vaše snove ?

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Milorad
Super Administrator
Super Administrator
Milorad


Male
Registracija : 2008-12-06
Godine : 54
Komentari : 5587
Mjesto : Banja Luka

Vjerujete li u  vaše snove ? Empty
KomentarNaslov komentara: Vjerujete li u vaše snove ?   Vjerujete li u  vaše snove ? EmptyFri Nov 06, 2009 6:40 pm

Iznesite svoje misljenje o snovima, dali su vam se ikada ispunili? Ima li istine u tome da san moze nesto predvidjeti, slucajnost ili istina?!!!
Na vrh Go down
https://opera.bosnianforum.com
zvoncica
Obecani/a
Obecani/a
zvoncica


Female
Registracija : 2009-10-09
Godine : 50
Komentari : 144
Mjesto : srbija
Mood : zaljubljena :))))

Vjerujete li u  vaše snove ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vjerujete li u vaše snove ?   Vjerujete li u  vaše snove ? EmptyFri Nov 06, 2009 7:02 pm

kao prvo ne postoji slucajnost..sve je unapred predodredjeno svidelo se to nama ili ne..a u snove verujem i mnogo puta su mi se obistinili..ne u smislu da sanjam nesto pa da mi se to isto dogodi,vec znacenje onog sto sanjam se ostvari...cesto sanjam poznanike i prijatelje i u zavisnosti koga sanjam znam da li ce mi taj dan biti dobar ili los..u nasim snovima duse nase putuju..mozda zvuci kao naucna fantastika ali moguce da putuju u nepoznate svetove i dimenzije..mozda sanjamo i fragmente proslih zivota ili nam se jednostavno podsvest javlja i dopire preko snova do nase svesti..cesto sanjam da bijem bivseg muza Very Happy ..oklagijom ili tako necim..nekad i pesnicama..mozda se dusa kroz te snove oslobadja viska besa koji se akumulirao posle svega..kako god na javi sam mirna ..eto..mogla bih jos mnogo toga da kazem ali da ne gnjavim.. cheers cheers pozdrav veliki
Na vrh Go down
http://vilabezkrila.blog.rs
 
Vjerujete li u vaše snove ?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Vaše ime tajni kod
» Vaše trenutno raspoloženje,..
» Vase omiljene igrice
» Ko prisluškuje vaše Skype razgovore
» Odaberite savršen okvir za vaše lice

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: ZABAVA :: SVASTARA-
Idi na: