Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Dobro dosli na "OPERA.TOP- PORTAL"
Pozivam vas da se potpuno besplatno
registrujete i ucestvujete u daljnjem
uredjivanju Portala i diskutovanja na
"OPERA.TOP-FORUMU"
Hvala !!!
Opera.top-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opera.top-forum


 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 clanovi grupe Muse izrazili zelju da snime pjesmu za novog Jamesa Bonda

Go down 
AutorPoruka
ulicni hodac
Nabrijani korisnik
Nabrijani korisnik
ulicni hodac


Male
Registracija : 2009-09-14
Komentari : 70

clanovi grupe Muse izrazili zelju da snime pjesmu za novog Jamesa Bonda Empty
KomentarNaslov komentara: clanovi grupe Muse izrazili zelju da snime pjesmu za novog Jamesa Bonda   clanovi grupe Muse izrazili zelju da snime pjesmu za novog Jamesa Bonda EmptyThu Sep 17, 2009 5:45 pm

Bubnjar sastava Muse, Dominic Howard, izjavio je da bi članovi ovog benda voleli da snime pesmu za novi film o agentu James Bondu. On je u izjavi za BBC news rekao da misli da bi bend zbog svog 'dramatičnog' zvuka mogao dobro da se uklopi u film.
"To je nešto što bi smo verovatno uradili kada bi nas pozvali, ili bi smo barem pokušali. Mislim da neke od naših pesama odgovaraju atmosferi James Bond filmova - i mislim da bi to dobro funkcionisalo. Pesma 'United States Of Eurasia' bi verovatno bila odličan izbor ali sada je za to kasno. Malo je sve čudno u svetu Holivuda, jer provedeš mnogo vremena u tome da ti ljudi govore šta treba da radiš i to je problem jer mi volimo da radimo šta mi želimo. Tako da ako bi smo našli dobrog reditelja koji može sa nama da se poveže na tom nivou i ako je film dobar mislim da bi smo uspeli da lepo sarađujemo.'' rekao je Howard.

Novi album sastava Muse, pod nazivom 'The Resistance', u prodaji je od 14. septembra.
Na vrh Go down
 
clanovi grupe Muse izrazili zelju da snime pjesmu za novog Jamesa Bonda
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Uništi želju!!!
» Nole snimio pjesmu - poslušajte (video)
» Džoni Dep gostuje na albumu grupe "Babybird"
» VIDEO: Premijera novog spota Darkwood Dub-a
» Grupe za sezonu 2009/10

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Opera.top-forum :: UMJETNOST I KULTURA :: MUZIKA :: NOVOSTI-
Idi na: